domofony Wrocław

Tel. +48 601 753 766

DAT-SYSTEM
Paweł Jaworek
Wrocław / Żórawina
E-mail: jasonp@o2.pl

Auto resize
i możesz spać spokojnie.
Zgłoś się do nas...
Best Joomla Slider
my czuwamy
Oni nie śpią...
Alarmy
Kamery
Video Embed
dla domów jednorodzinnych
dla biur
Domofony i videodomofony
dla osiedli i budynków wielorodzinnych
YE Slider DEMO
wjazdowych
Systemy bram
przemysłowych
garażowych

Domofony i videodomofony

domofon 2Jedną z głównych specjalizacji Naszej firmy są domofony i videodomofony.

Posiadamy w ofercie zarówno systemy analogowe jak i cyfrowe.

Systemy cyfrowe stały się ostatnio bardzo popularne, gdyż można je zamontować wykorzystując instalację po każdym „starym” systemie domofonowym. Wymaga on minimalnej ilości żył w przewodzie, a połączenie z danym lokalem odbywa się na zasadzie ustawionego adresu w aparacie domofonowym. Znaczną wygodą w systemach cyfrowych jest to, że można otworzyć drzwi za pomocą kodu, indywidualnego dla każdego mieszkania. Proponujemy również systemy, w których realizacja otwarcia drzwi odbywa się na zasadzie zbliżenia do panela domofonu breloka lub karty.

Co do aparatów domofonowych zwanych unifonami, to obecnie na rynku jest cała gama tych produktów, o różnej kolorystyce i wyglądzie. Niektóre z nich posiadają fabryczną regulację głośności wywołania, a w innych można tą opcję zamontować.

domofon 1Mamy także na swoim koncie kilka instalacji bezprzewodowych, gdzie bez konieczności wykonania instalacji pomiędzy budynkiem, a słupkiem ogrodzeniowym czy drzwiami wejściowymi, można przeprowadzić rozmowę, otworzyć furtkę czy drzwi i również sterować bramą czy dodatkowym oświetleniem. Zasięg funkcjonowania podawany przez producenta to 400 metrów, ale z własnego doświadczenia wiemy, że jest on, co najmniej o 50% mniejszy.

Bezprzewodowy system jest rozwiązaniem ostatecznym dla obiektów gdzie nie ma możliwości wykonania instalacji i gdzie odległość pomiędzy budynkiem, a wejściem na teren obiektu nie jest zbyt duża.

domofon 3W przypadku videodomofonów również mamy szeroki wybór produktów. Mogą być przewodowe lub bezprzewodowe, z obrazem kolorowym lub czarno-białym, tradycyjne z słuchawką lub głośnomówiące, opcjonalnie wyposażone w moduł pamięci umożliwiający zapamiętanie nawet do 200 obrazów.

Nie zależnie od dokonanego przez Państwa wyboru systemu domofonowego lub videodomofonowego jesteśmy w stanie Państwu pomóc w jego realizacji. Począwszy od wykonania instalacji, po zakup i montaż wszystkich urządzeń kończąc na uruchomieniu i oddaniu do użytku.

Zapewniamy serwis w okresie gwarancyjnym oraz po jego zakończeniu oferujemy usługi serwisowe pogwarancyjne, lub stałą konserwację.

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług. Prosimy o kontakt, a na pewno doradzimy fachowo, jaki system byłby dla Państwa optymalny i przygotujemy wyjątkowo korzystną ofertę.

DAT-SYSTEM
Paweł Jaworek
Wrocław / Żórawina / Kobierzyce
Tel. +48 601 753 766
E-mail: jasonp@o2.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 r. DAT-SYSTEM


Projekt i wykonanie: WIT

Ta strona używa ciasteczek. Więcej znajdziesz w Polityce cookies.